Kujawsko-pomorskie: 10 miejsc, które warto zobaczyć!

Kujawsko-pomorskie: 10 miejsc, które pokochacie!

Kujawsko-pomorskie: 10 miejsc, które warto zobaczyć to całkowicie subiektywna lista, mająca na celu dostarczenia Ci kolejnej porcji inspiracji podróżniczych. Oczywiście podobnych punktów na mapie tego regionu jest dużo więcej, a i sama lista zależy tylko od fantazji tworzącego. Ja podczas jej przygotowywania kierowałem się tematyką najbliższą memu sercu, czyli architekturą gotycką. Aczkolwiek, jak już zapewne udało Ci się zauważyć, kujawsko-pomorskie zwiedzać można także według innych kluczy np.: architektura romańska czy zamki krzyżackie. Jestem przekonany, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. :) 

Rozpuszczony jak dziadowski Biecz?

Już na koniec chciałbym wspomnieć jeszcze o kilku innych miejscach, których odwiedziny również warto wziąć pod rozwagę. Na pewno są to: Muzeum Archeologiczne w Biskupinie, Zamek krzyżacki w Świeciu, Bory Tucholskie, Tężnie Solankowe w Ciechocinku oraz Muzeum Kolei Wąskotorowej w Wenecji.

Lektura:

Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Jeśli spodobał Ci się materiał i masz ochotę, możesz postawić mi kawę. :) W końcu nic tak nie motywuje do dalszego działania… Z góry dziękuje za okazane wsparcie!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Powiązane wpisy:

Back to top button
error: Zawartość chroniona!