10 miejsc na Dolnym Śląsku, których mogliście nie znać!

Dolny Śląsk jest niczym szkatuła pełna architektonicznych (ale nie tylko!) skarbów. Wszyscy znają klejnoty koronacyjne królowej pod postacią Wrocławia czy zamku Książ, ale nieliczni dojrzą pomniejsze kamienie, które dopełniają całości kreacji. Spośród masy diamencików wybraliśmy kilka i przyjrzeliśmy się im bliżej. Dla równowagi znalazły się tu także miejsca niekoniecznie pasujące do kategorii architektura. Tak, aby każdy mógł znaleźć tu coś dla siebie. Oto więc lista 10 miejsc na Dolnym Śląsku, których mogliście nie znać. (A jeśli je znacie, to lepiej dla Was!)

10 miejsc we Wrocławiu, które warto zobaczyć!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12Następna strona
Jeśli spodobał Ci się materiał i masz ochotę, możesz postawić mi kawę. :) W końcu nic tak nie motywuje do dalszego działania… Z góry dziękuje za okazane wsparcie!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Powiązane wpisy:

Komentarze:

  1. Co prawda zamki i pałacyki mnie specjalnie nie kręcą, ale ruiny i kolorowe jeziorka już jak najbardziej :D Niedawno znalazłam takie na Śląsku, koło Bibieli – koniecznie muszę się wybrać do jednych i drugich, dzięki za podpowiedź!

    1. Legalnie nie. Nie można też wchodzić na teren przed pałacem. Pozostaje więc oglądanie z daleka albo ryzykowanie zostania pożartym przez rottweilery i wściekłego właściciela uzurpatora. ;) Piękna historia!

  2. Nie mogliście wcześniej napisać tego posta? :D
    Byliśmy w wakacje na Dolnym Śląsku, poza tym, że ciągle pojawiały się nowe super atrakcje, to trochę nam brakowało takich perełek ;)

    1. Post zacząłem pisać w lipcu, więc teoretycznie była taka opcja. :P Niemniej jednak, jak to mówią: co się odwlecze, to nie uciecze. Zapraszamy ponownie na Dolny Śląsk. To zaledwie przedsmak atrakcji!

  3. Musimy wybrać się w te miejsca. Większości nie znaliśmy. Jak będziemy organizować wyjazd na Dolny Śląsk, to na pewno skorzystamy z tego artykułu.

Back to top button
error: Zawartość chroniona!