10 miejsc na Dolnym Śląsku, których mogliście nie znać!

10 miejsc na Dolnym Śląsku

10 miejsc na Dolnym Śląsku, których mogliście nie znać to lista całkowicie subiektywna i trochę przypadkowa. Naszą intencją było, jak zwykle zresztą, pokazanie Wam ciekawych miejscówek regionu i zachęcenie Was do odkrywania. Jak wiele z tych miejsc znaliście wcześniej? A jak wiele zobaczyliście na własne oczy? Które z nich zaciekawiło Was najbardziej? Dajcie znać w komentarzach. ;) 

Dolny Śląsk – Ukryte Perły

Lektura:

Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Powiązane wpisy:

Komentarze:

  1. Co prawda zamki i pałacyki mnie specjalnie nie kręcą, ale ruiny i kolorowe jeziorka już jak najbardziej :D Niedawno znalazłam takie na Śląsku, koło Bibieli – koniecznie muszę się wybrać do jednych i drugich, dzięki za podpowiedź!

    1. Legalnie nie. Nie można też wchodzić na teren przed pałacem. Pozostaje więc oglądanie z daleka albo ryzykowanie zostania pożartym przez rottweilery i wściekłego właściciela uzurpatora. ;) Piękna historia!

  2. Nie mogliście wcześniej napisać tego posta? :D
    Byliśmy w wakacje na Dolnym Śląsku, poza tym, że ciągle pojawiały się nowe super atrakcje, to trochę nam brakowało takich perełek ;)

    1. Post zacząłem pisać w lipcu, więc teoretycznie była taka opcja. :P Niemniej jednak, jak to mówią: co się odwlecze, to nie uciecze. Zapraszamy ponownie na Dolny Śląsk. To zaledwie przedsmak atrakcji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button