Samochodem przez Litwę, Łotwę i Estonię

Samochodem przez Litwę, Łotwę i Estonię chciałem się wybrać już od lat. Ostatecznie ów plan został zrealizowany całkiem niedawno z czego ogromnie się cieszę! Głównie dlatego, że lista miejsc które warto było odwiedzić mocno się powiększyła od czasu, kiedy owa trasa zaświtała mi w głowie. Zapewne gdyby przyszło do jej realizacji kilka lat wstecz, byłyby to same stolice. Szczęśliwie więc udało się uszczknąć nieco więcej z podróżniczego torciku. Naszym celem podczas tej wyprawy były oczywiście owocne poszukiwania gotyku bałtyckiego. Dziesięć dni na północy to krótki czas, aby wnikliwie poznać miejsca, kulturę, historię i inne elementy wszystkich tych krajów. Niemniej jednak to czas idealny, aby skosztować ich piękna i zrobić sobie ochotę na więcej!

Litwa, Łotwa i Estonia – Praktycznie

W dalszej części tekstu znajdziecie gotowy plan podróży samochodowej na Litwie, Łotwie i Estonii. Na każdy dzień podałem szacunkową liczbę kilometrów, a także liczbę godzin spędzonych w aucie. Trasę oczywiście warto modyfikować według Waszych potrzeb. Nie każdy będzie czuł się jak w raju oglądając ruiny zamków czy kościoły.

Kościół św. Jerzego w Kownie – Odzyskać przeszłość
1 2 3 4Następna strona
Jeśli spodobał Ci się materiał i masz ochotę, możesz postawić mi kawę. :) W końcu nic tak nie motywuje do dalszego działania… Z góry dziękuje za okazane wsparcie!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Powiązane wpisy:

Back to top button
error: Zawartość chroniona!