Samochodem do Niemiec – Dolna Saksonia

Dolna Saksonia samochodem to dość nietuzinkowy i, można by rzec, hipsterski plan podróży. Dlaczegóż? Po pierwsze: jeśli myślimy o wakacjach, to Niemcy niekoniecznie plasują się w pierwszej dziesiątce kierunków do rozważenia. Po drugie: Jeśli już z jakichś względów wybierzemy Niemcy, to zapewne będzie to jakiś większy ośrodek typu Monachium czy Kolonia. Szkoda, bo jak świetnie zauważył znajkraj, „W żadnym innym landzie nie można rano wędrować po górach, a wieczorem spacerować nad morzem.” Znakiem tego, każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie.

10 sakralnych klejnotów Dolnej Saksonii

Poniżej znajdziecie propozycję (po)dania pod tytułem: Dolna Saksonia samochodem. Trasa zaplanowana była na 13 dni, ale też nie ograniczyła się wyłącznie do tego landu. Powodem tego, rzecz jasna, były inne interesujące miejsca, które znalazły się w zasięgu naszego wstępnego planu. Trzeba było je zrealizować, bo jak nie teraz, to kiedy?

1 2 3 4 5 6Następna strona
Jeśli spodobał Ci się materiał i masz ochotę, możesz postawić mi kawę. :) W końcu nic tak nie motywuje do dalszego działania… Z góry dziękuje za okazane wsparcie!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Powiązane wpisy:

Komentarze:

  1. Pięknie w tej Dolnej Saksonii, będę musiała się wybrać. W zeszłym roku byłam na wycieczce objazdowej po Dolnym Śląsku i jestem pod wrażeniem tego jaka piękna jest i nasza Polska. Obsługiwał nas przewoźnik z Poznania, który podstawił nam wygodny autobus z jakże uprzejmym kierowcą, który prowadził bezpiecznie. W takich warunkach to można podróżować. :)

Back to top button
error: Zawartość chroniona!