Samochodem do Niemiec – Dolna Saksonia

Noclegi

Jeśli chodzi o noclegi w Dolnej Saksonii, to cenowego szału nie ma. Z racji niewielkich miejscowości z pięknymi starówkami, ceny są tu dość wysokie, w związku z czym warto rozważyć zatrzymanie się poza typowo turystycznymi miejscami. Nie trzeba wspominać, że komunikacja (autostrady i drogi szybkiego ruchu) są tu na bardzo wysokim poziomie, więc dojazd nawet 30 kilometrów do naszej bazy noclegowej nie powinien stanowić większego wyzwania. Oczywiście im szybciej zarezerwujecie sobie miejsce, tym lepiej i przede wszystkim taniej. Poza tym, jeśli chcemy odpocząć najlepiej kwestie techniczne mieć od razu z głowy. Czyż nie?

Booking.com
Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6Następna strona
Jeśli spodobał Ci się materiał i masz ochotę, możesz postawić mi kawę. :) W końcu nic tak nie motywuje do dalszego działania… Z góry dziękuje za okazane wsparcie!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Powiązane wpisy:

Komentarze:

  1. Pięknie w tej Dolnej Saksonii, będę musiała się wybrać. W zeszłym roku byłam na wycieczce objazdowej po Dolnym Śląsku i jestem pod wrażeniem tego jaka piękna jest i nasza Polska. Obsługiwał nas przewoźnik z Poznania, który podstawił nam wygodny autobus z jakże uprzejmym kierowcą, który prowadził bezpiecznie. W takich warunkach to można podróżować. :)

Sprawdź też
Close
Back to top button
error: Zawartość chroniona!