Samochodem do Niemiec – Dolna Saksonia

Czas na podróż

Ze względu na klimat podobny do naszego łatwo wybrać najbardziej dogodny termin podróży. Niemniej jednak warto pamietać o fakcie, że w Północnych Niemczech praktycznie nie występuje złota jesień. Termin w który celowaliśmy, aby cieszyć się najpiękniejszymi barwami natury. Jest deszczowo i brzydko, co niestety sprawdziliśmy już kilkakrotnie. Poza typowymi terminami wakacyjnymi warto również rozważyć zimę, głównie przez wzgląd na odbywające się tu jarmarki świąteczne, które zmieniają starówki w miasteczka z baśni.

Brunszwik – Lwy i gotyk
Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6Następna strona
Jeśli spodobał Ci się materiał i masz ochotę, możesz postawić mi kawę. :) W końcu nic tak nie motywuje do dalszego działania… Z góry dziękuje za okazane wsparcie!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Powiązane wpisy:

Komentarze:

  1. Pięknie w tej Dolnej Saksonii, będę musiała się wybrać. W zeszłym roku byłam na wycieczce objazdowej po Dolnym Śląsku i jestem pod wrażeniem tego jaka piękna jest i nasza Polska. Obsługiwał nas przewoźnik z Poznania, który podstawił nam wygodny autobus z jakże uprzejmym kierowcą, który prowadził bezpiecznie. W takich warunkach to można podróżować. :)

Back to top button
error: Zawartość chroniona!