10 najpiękniejszych miejsc w Chorwacji

10 najpiękniejszych miejsc w Chorwacji

Tradycyjnie na koniec raz jeszcze podkreślić trzeba, że lista 10 najpiękniejszych miejsc w Chorwacji powstała, aby zachęcić czytelnika do odkrywania pięknych zakątków globu. Tych dalszych i tych bliższych. Oczywiście zachwycających punktów w Chorwacji jest jeszcze całe mnóstwo, więc takie zestawienie zależy wyłącznie od widzimisię twórcy. Kluczem w trakcie przygotowywania mojej był jak zwykle i piękne widoki dla których niestrudzenie przemierzam Europę.

Dlatego też gorąco zachęcam Cię do zobaczenia przedstawionych tu miejsc ze szczególnym naciskiem na Dubrownik i Szybenik, które są typowym must see dla miłośników wielowiekowej architektury (w tym przypadku renesansu i baroku). Całą resztę należy rozpatrywać w kategorii bajki, bo miejsca te wyglądają jak wprost z niej wyciągnięte. :) Baw się więc dobrze i eksploruj, bo Chorwacja to nie tylko cudowne plaże, ale także kopalnia zabytków, które warto poznać bliżej!

Lektura:

Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Jeśli spodobał Ci się materiał i masz ochotę, możesz postawić mi kawę. :) W końcu nic tak nie motywuje do dalszego działania… Z góry dziękuje za okazane wsparcie!
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Back to top button
error: Zawartość chroniona!