Najpiękniejsze miejsca na ziemi – Moje miejsca

Ktoś kiedyś powiedział, że najpiękniejszych rzeczy na świecie nie można dotknąć, ani nawet zobaczyć. Trzeba je poczuć sercem. Muszę przyznać, że coś w tym jest, bo pomimo setek odwiedzonych miejsc, podobne uczucie miałem tylko kilka razy. Kilka razy moje serce zabiło mocniej. Czasami nawet chcąc zostać tam już na zawsze. Ah, ile to człowiek by dał, aby zaszyć się górach Aveyronu… 

Oczywiście nie chodzi tu o wakacyjne fotomorgany, bo wiadomo że na wakacjach wszystko wygląda lepiej. Chodzi raczej o miejsca w których przysiadasz na kamyku i wyobrażasz sobie jak wyglądałoby tu Twoje życie. Czy mógłbyś być częścią tego obrazka? Z pewnością dla każdego wygląda on zupełnie inaczej, ale kto wie, może magia moich ulubionych miejsc podziała także i na Ciebie? Oto kilka zapierających dech w piersiach inspiracji podróżniczych, które warto wziąć pod uwagę. Zwłaszcza jeśli Twój wymarzony obrazek to średniowieczna bajka. ;) Oto przedstawiam Ci moje najpiękniejsze miejsca na ziemi. 

1 2 3 4 5 6 7Następna strona
Jeśli spodobał Ci się materiał i masz ochotę, możesz postawić mi kawę. :) W końcu nic tak nie motywuje do dalszego działania… Z góry dziękuje za okazane wsparcie!
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Back to top button
error: Zawartość chroniona!